masazepraha.jpg
Kde mě najdete:

Náměstí Bratří Synků 8 
(hned vlevo vedle železářství)
Praha 4 - Nusle
Zobrazit na mapě

tel: 731 165 579

e-mail: impulse1366@gmail.com
Facebook: Masáž od Zajíce 

Relaxační a sportovní masáž

Relaxační masáž je uvolňující klidná a jemná masáž. Pro důkladnou relaxaci se doporučuje provést masáž celého těla. Kvalitní relaxační masáž trvá minimálně hodinu, při kratší masáži nelze zaručit očekávaný výsledek, nejen z fyzických důvodů. Abyste se dokázali uvolnit, je zapotřebí i čas. Je ale určitě lepší zvolit alespoň hodinu a půl, a pokud jste větší - v kterémkoliv směru - určitě budeme mít co dělat i dvě hodiny. Relaxační masáž je možné kombinovat s reflexní terapií, která, v základní formě, dodá tělu energii a poskytne ještě hlubší uvolnění.

Relaxační masáž můžeme kombinovat s přikládáním ohřátých pohankových polštářků, případně s masáží lávovými kameny.
Pokud máte problém s použitím oleje, lze provádět relaxační masáž i nasucho, případně přes ručník nebo volný oděv. V žádném případě ale nebudeme masírovat přes džíny s páskem...

Sportovní masáž je sice také uvolňující, zase ale jiným způsobem. Jde o spíše energickou masáž, a velmi pravděpodobně při ní neusnete. Cílem masáže je masívní uvolnění a prokrvení svalů, u sportovců často přetrénovaných nebo jednostranně přetěžovaných, regenerace po sportovním výkonu, případně příprava na něj. Součástí sportovní masáže může být i péče směřující k nápravě poškození či zranění utrpěných při sportu. Přesně podle toho, jak moc jste se rozbili :)
naroz.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9263"
1514220_10200386086533669_1849417429_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one