masazepraha.jpg
Kde mě najdete:

Náměstí Bratří Synků 8 
(hned vlevo vedle železářství)
Praha 4 - Nusle
Zobrazit na mapě

tel: 731 165 579

e-mail: impulse1366@gmail.com
Facebook: Masáž od Zajíce 

Reflexní terapie

Reflexní terapie je velmi stará a vpravdě geniální metoda. Zabývá se ošetřováním reflexních plošek a bodů na nohou, zejména na chodidlech, ale lze ji provádět i na rukou a dlaních. Tyto reflexní plošky a body mají přímou souvislost s jednotlivými orgány a částmi těla, to znamená, že jejich ošetřováním si doslova "sáhneme" i na hluboko uložené orgány, s kterými jinak není snadné cokoliv udělat kromě polykání léků, což bývá často praxe více než problematická. 
Další výhodou reflexní terapie je to, že při samotné základní masáži lze stanovit poměrně přesnou diagnózu - reflexní plošky prostě bolí. Lokalita a intenzita bolesti nám dále napoví umístění a závažnost problému, tento pak můžeme stejnou metodou postupně odstraňovat - a když vytrváme, i odstranit.
Asi bych zde měla upozornit, že reflexní terapie rozhodně není metodou "pane doktore, dejte mi prášek". Jednorázová masáž má svůj význam - uvolní tělo i psychiku a dodá spoustu energie. Ale pokud chceme řešit skutečný zdravotní problém, jedná se o dlouhodobý proces, kdy vy sami musíte pomoci a masírovat své reflexní plošky nejlépe několikrát denně - nezabere to moc času, maximálně několik minut, ale musíte vydržet. Lze se tak zbavit, kromě zlomené nohy (i když i tam se reflexní terapie umí uplatnit), skoro všeho. V případě závažnějšího problému ovšem počítejte s tím, že budete několik týdnů až měsíců mačkat a mačkat a mačkat...já to pak vždycky zkontroluji, případně poupravím "domácí úkol".

A pokud potkáte v tramvaji člověka tupě civícího do prázdna a žmoulajícího si ruku, vězte, že se pravděpodobně jedná o jednoho z mých klientů - případně o mne osobně :)
rašelina.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5063"
1514220_10200386086533669_1849417429_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one