masazepraha.jpg
Kde mě najdete:

Náměstí Bratří Synků 8 
(hned vlevo vedle železářství)
Praha 4 - Nusle
Zobrazit na mapě

tel: 731 165 579

e-mail: impulse1366@gmail.com
Facebook: Masáž od Zajíce 

Cvičení na pár minut

Nemusíte se trápit v posilovně ani se stát mistrem - nebo mistryní - břišních tanců. Zkuste jednu věc, a prosím, nedívejte se při tom do zrcadla, jinak to už nikdy nezopakujete: postavte se s nohama rozkročenýma asi na šířku pánve, přeneste váhu více na paty, a roztřeste se. A třeste. Prvních pár dní vám to asi moc nepůjde, svaly nejsou zvyklé, a mozek moc neví, co s tím. Ale když vydržíte, brzy to půjde skoro samo, a pravděpodobně vás to začne docela bavit. A budete překvapeni, jak se při tom zadýcháte...je to úžasné cvičení, a navíc tak nemusíte utrácet za vibrační plošiny.
...už se třesete? Je to ohavné, jak najednou cítíte, kde všude se vám klepe špek, že? Zatím mi zkuste věřit, než budete mít vlastní výsledky - část ho skutečně ubyde. Tělo není blbec. Ukládá přebytky a odpadky tam, kde nepřekážejí a kde do nich nikdo nešťouchá. A když se rozklepete celí, najednou pro špek není místo nikde. Mimoto jde o velmi účinné aerobní cvičení, a pokud se vám to zalíbí a vydržíte třeba několik minut, dokonce několikrát denně, ani množství spálených kalorií není zanedbatelné.

Můžete zkusit ještě jedno cvičení, které už ale není tak pohodlné: lehněte si na zem na břicho a současně zvedněte z podlahy ruce i nohy. V této poloze vydržte, a dokud neomdlíte, dýchejte do břicha. Je to fantastická masáž všech vnitřních orgánů - zdatnější můžou místo toho dělat kolébku na břiše.
Jednou - četla jsem to už dost dávno, takže odkaz vám neposkytnu, bohužel - tedy: žil byl nějaká pán, a nikdo nevěděl, kolik by mu tak mohlo být let, protože vypadal pořád stejně. Až jednou jednomu výzkumníkovi sám prozradil číslo 94. Když se svlékl, nikdo mu to stejně nechtěl věřit, protože viděli tělo mladého člověka. I pravil tento pán, že jediné, co dělá jinak než ostatní lidé je, že se denně čtvrt hodiny houpe na břiše... můžete prohlásit, že kecám, ale pokud to nezkusíte, stejně budete vědět houby. A přiznávám bez mučení, že to také nedělám, protože jsem moc líná...osobně jsem zatím ve fázi "minulý týden dvakrát a vážně bych to chtěla vydržet" :)

Není asi třeba dodávat, že cvičit byste měli s prázdným, nebo aspoň ne nacpaným žaludkem. Stejně, pokud byste to s plným žaludkem zkusili, přijdete na to velmi rychle sami.

Vydržte, další dopíšu. Nebo přijďte osobně a budete to mít i s výkladem :)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4915"
1514220_10200386086533669_1849417429_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one