masazepraha.jpg
Kde mě najdete:

Náměstí Bratří Synků 8 
(hned vlevo vedle železářství)
Praha 4 - Nusle
Zobrazit na mapě

tel: 731 165 579

e-mail: impulse1366@gmail.com
Facebook: Masáž od Zajíce 

Bolesti? Jde to!

Bolesti páteře, hlavy, bolesti kloubů, karpální tunely...nic není nemožné


Bolesti páteře, hlavy a kloubů jsou, zdá se, od té doby, co převážná část populace sedí za stolem nebo v autě, jednou ze základních charakteristik živočišného druhu Homo Sapiens. Má to ale i svoji výhodu - protože všichni sedíme stejně špatně, naše pohybové ústrojí se většinou nevynalézavě zkroutí do podobně špatné pozice. Pak také cítíme všichni podobné bolesti. Jistě, někdo, často ženy, má bolesti hlavy a ztuhlá záda mezi lopatkami, jiný cítí bolesti v kříži - u řidičů a tenistů tyto bolesti často vystřelují do nohy, pak jsou tu další bolesti jako třeba tenisový loket, bolesti v kolenou...ale stejně: i když si chvílemi neumíte představit, že by někomu mohlo být TAK blbě jako Vám, druhů bolesti není mnoho a poměrně stereotypně se opakují. Všimla si toho už paní Mojžíšová a pan DORN. Také paní Zajícová. A co je podstatné, ta poslední s tím na výše uvedené adrese většinou umí něco udělat. Často i hodně.

Bolesti karpálních tunelů jsou jednou z věcí, která trápí hodně zejména žen - a která, mimo jiné, řádně krmí státní zdravotnictví. Přitom se jedná o bolesti, jejichž odstranění je jednou z nejsnadnějších věcí, kterými se tu zabývám. Možná mě někdo přijde zastřelit, ale je to tak: bolesti karpálních tunelů NEMAJÍ příčinu v zápěstích a během několika týdnů můžete být úplně bez problémů, a to bez operace. Od Vás to vyžaduje asi pětiminutovou spolupráci denně a na začátku několik pravidelných návštěv u mne. Pak už se o sebe dokážete po zbytek života postarat sami. Tedy, sami se dokážete postarat o to, aby se bolesti karpálních tunelů neopakovaly. Ale třeba se Vám tu začne líbit... umím být na své klienty i hodná :)

Bolesti kolen a loktů také bývají tvrdým oříškem - ale je tomu tak často proto, že nám chybí louskáček. Za bolesti těchto kloubů často mohou ledviny. Jistě, stává se, že mi klient chce sáhnout na čelo, když přijde s bolestmi v lokti a já se vrhnu na jeho chodidlo... mám jednoho pána, který na mne dosud hledí s podezřením kdykoliv se vidíme - a vídáme se asi tak jednou měsíčně, protože i navzdory pochybnostem, jestli jsem normální, neví už dávno nic o svých tenisových loktech. A občas se přijde nechat jen tak namasírovat. A přestože mi nevěří vůbec nic, každé ráno zavdává svým bližním příležitost k výsměšným poznámkám, když si ještě v posteli půl minuty náruživě mačká dlaň. 

Bolesti pod lopatkou zase mívají na svědomí žebra, bolesti hlavy krční páteř, ale někdy je nutné přestavět páteř celou, protože nakřivo stojící občan prostě nemůže držet rovně hlavu. Ani skolióza není neřešitelná. Skutečně. Nemusíte mít skoliózu. Jenom se to opravdu neobejde bez Vaší spolupráce. Ale jak už jsem několikrát slíbila - víc než pět minut denně po Vás nikdy chtít nebudu.

Bolesti ostatních částí Vašich osobních tělesných ostatků probereme raději osobně, protože to bych se upsala a stejně by to nikdo nečetl. Těším se na Vás :)
žirafa.jpg
1514220_10200386086533669_1849417429_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one